×
  -  

Gorsety

289.00 PLN
Gorset overbust green Gorset overbust green
229.00 PLN
Gorset waspie turquoise Gorset waspie turquoise

Gorsety damskie to rodzaj odzieży, który kojarzy się przede wszystkim z elegancją i seksualnością. Są one wykonane z różnych materiałów takich jak skóra, satyna, jedwab czy tkanina, które pozwalają na ich dopasowanie do różnych potrzeb i stylów. Gorsety damskie są dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach.

Gorsety damskie, które służą do podkreślenia talii, to najbardziej popularny rodzaj tego typu odzieży. Są one zazwyczaj zapinane na rzepy lub haftki, i posiadają metalowe lub plastikowe fiszbiny, które pozwalają na modelowanie sylwetki. Gorsety tego typu zwykle posiadają również ramiączka, które pozwalają na utrzymanie ich na swoim miejscu, oraz odpinane ramiączka, które pozwalają na noszenie ich pod różnymi rodzajami ubrań.

Gorsety damskie, które służą do podkreślenia biustu, to kolejny popularny rodzaj tego typu odzieży. Są one zazwyczaj wyposażone w fiszbiny, które pozwalają na modelowanie i unoszenie piersi. Gorsety tego typu zwykle posiadają również ramiączka, które pozwalają na utrzymanie ich na swoim miejscu, oraz odpinane ramiączka, które pozwalają na noszenie ich pod różnymi rodzajami ubrań.

Gorsety damskie, które służą do podkreślenia pośladków, to kolejny popularny rodzaj tego typu odzieży. Są one zazwyczaj wykonane z elastycznych materiałów, które pozwalają na dobranie ich do każdego typu sylwetki. Gorsety tego typu zwykle posiadają również ramiączka, które pozwalają na utrzymanie ich na swoim miejscu.

M O D A Y